Ali Alaiye Kimdir?

Uluslararası düzeyde birçok kurs ve kongreye katılmış olup halen de cerrahi ve estetik konusunda tüm güncel gelişmeleri düzenli olarak takip etmektedir.

Op. Dr Ali ALAİYE Mersin‘de doğmuş olup aslen Alanyalıdır. Soyadı da Alanya tarihinden gelmektedir. Alaiye Alanya’nın Osmanlıca ifadesidir. Op. Dr. Ali ALAİYE 2012 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Tıp fakültesinin ilk yıllarından itibaren ideali olan Kulak Burun Boğaz uzmanlığını seçti. 2018 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisasını tamamladı. 2018 -2020 yılları arasında Eskişehir Şehir Hastanesinde operatör doktor olarak görev yaptı. İhtisasının ilk yıllarından itibaren Kulak Burun Boğaz / Baş Boyun Cerrahisi ile ilgili çok sayıda operasyona katıldı.

Özellikle fonksiyonel ve estetik burun cerrahisiyle ilgili, alanında deneyimli önemli cerrahlarların ameliyatlarına ve kurslarına katıldı. Op. Dr. Ali ALAİYE, kariyeri boyunca çok sayıda fonksiyonel ve estetik burun ameliyatı gerçekleştirmiştir. Ayrıca Kulak Burun Boğaz ve Yüz Estetiği hakkında ulusal ve uluslararası düzeyde birçok kurs ve kongreye katılmış olup halen de cerrahi ve estetik konusunda tüm güncel gelişmeleri düzenli olarak takip etmektedir. Kulak burun boğazla ilgili yurtiçi ve yurtdışı yayınları bulunmaktadır. Eylül 2020’den itibaren Eskişehir’de açtığı özel kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

Sertifika ve Dökümanlar

Klinik

Kliniğimizi bizimle birlikte yakından tanıyabilirsiniz.

Medya -Video Galeri

Kliniğimizdeki güncel gelişmelere göz atabilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen formu doldurun veya bize bir e-posta gönderin.

ADRES

Hoşnudiye Mah. Soho İş Merkezi 746 Sok. K:1 D:7 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Yol Tarifi Al

TELEFON

0 541 287 36 50

Bizi Takip Edin

Güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

  • Ali Alaiye Instagram
  • Ali Alaiye Youtube
  • Ali Alaiye Facebook

ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ 09:00-18:00
CUMARTESİ 09:00-18:00
PAZAR KAPALI

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz, aklınıza takılan tüm konularda size cevap vermek için hizmetinizde!

Ali Alaiye Whatsapp