Sağlık Turizmi

Çağımızın ilgi odağı haline gelmiş turizm alanlarından biri olan sağlık turizmi, hastaların bulundukları ülke dışına çıkarak sağlık hizmetlerinden yararlanmak amacıyla başka bir ülkeye seyahat etmesidir.

Gelişen teknolojiler ile birlikte son yıllarda sağlık turizmi hızla ilerleme göstermiştir. Ülkeler arasında tedavi amacıyla yapılan seyahatlar atmış, dünyada uluslararası hasta sayısınca önde gelen ülkeler arasına ülkemiz de girmiştir.

Eskişehir sağlık turizmi ile bu alandaki potansiyelini artıran Ali Alaiye, Eskişehir’e gelen hastalarına hem konfor sağlıyor hem de ihtiyacı olan sağlık hizmetini en iyi şekilde aktarmak amacıyla hastalarını bekliyor. Her hastaya kişiye özel tedavi yöntemi uygulayan Ali Alaiye, hastaların memnuniyetini ve güvenliğini son derece önemsemektedir. Uzman hekim ve deneyimli sağlık personelleri ile hastaya ihtiyacı olan tedaviyi en iyi kalitede sunmak için çalışan bir sağlık kuruluşudur.

Dünyadan çeşitli hastaları kabul eden Ali Alaiye İnternational Clinic, uluslararası standartlarda kalitesini ön plana çıkarmıştır. Sağlık turizmi ve hizmet verdiğimiz tüm tedavi alanlarımız için kliniğimizden detaylı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Sağlık Turizmi

Eskişehir’in kültürel ve doğal güzelliklerini keşfederken aynı zamanda üstün kalite sağlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Blog

Güncel gelişmeler hakkında bilgilendirici blog içeriklerine göz atabilirsiniz.
Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burun estetiği, burun şeklinden memnun olmayan hastalara ya da burnun işlevini yerine getirmediği durumlarda çeşitli problemlerin ortaya çıkması sonucu uygulanan bir estetik operasyondur.

Detaylar
Kulak Estetiği

Kulak Estetiği

Otoplasti olarak anılan kulak estetiği, kepçe kulak ameliyatı olarak da bilinmektedir. Kulak kepçesinin yeniden şekillendirilmesi ve kulağa doğal bir görünüm kazandırabilmek için cerrahi müdahale gerekmektedir.

Detaylar

Galeri

Kliniğimizi bizimle birlikte yakından tanıyabilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen formu doldurun veya bize bir e-posta gönderin.

ADRES

Hoşnudiye Mah. Soho İş Merkezi 746 Sok. K:1 D:7 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Yol Tarifi Al

TELEFON

0 541 287 36 50

Bizi Takip Edin

Güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

  • Ali Alaiye Instagram
  • Ali Alaiye Youtube
  • Ali Alaiye Facebook

ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ 09:00-18:00
CUMARTESİ 09:00-18:00
PAZAR KAPALI

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz, aklınıza takılan tüm konularda size cevap vermek için hizmetinizde!

Ali Alaiye Whatsapp